Fajerwerki na ślub, oprawa pierwszego tańca

Kiedy już Para Młoda upora się ze znalezieniem odpowiedniej sali weselnej, wyborem zespołu, który zadba o oprawę muzyczną przyjęcia weselnego, zatrudni odpowiedniego kamerzystę i fotografa nadchodzi czas na zorganizowanie dodatkowych atrakcji. Wówczas bardzo pomocny może być ślubny konsultant, który podpowie czym ewentualnie można zaskoczyć wszystkich zaproszonych gości.

Wiele przyszłych małżeństw decyduje się na zorganizowanie pokazu sztucznych ogni. To niewątpliwie wspaniałe widowisko dla wszystkich. Najlepiej jednak, aby tym wyjątkowym pokazem zajęli się profesjonaliści, wówczas Para Młoda i jej rodzice będą mieli pewność, że wszystko odbędzie się bezpiecznie i nikomu z gości nie stanie się krzywda. Zanim jednak zdecydujemy się na pokaz fajerwerków, koniecznie trzeba dostać zgodę na organizację przedsięwzięcia od właścicieli sali weselnej. Istnieje możliwość, że wewnętrzne przepisy nie pozwalają na pokaz sztucznych ogni.

Fajerwerki o północy to zdecydowanie wspaniałe widowisko, jednak trzeba liczyć się z tym, że jest ono bardzo kosztowne. Na trwający 15 minut pokaz trzeba przeznaczyć nawet ok. 3 tyś. złotych. Koszt jest wysoki, ponieważ wszystkim powinny zająć się profesjonaliści.

Druga ważna kwestia podczas wesela to pierwszy taniec Pary Młodej. Dawniej sprawa ta ograniczała się do wyboru odpowiedniej piosenki, która w jakiś sposób była dla nowożeńców wyjątkowa. Aktualnie jednak oprawa pierwszego tańca jest nie lada wyzwaniem, ponieważ Para Młoda chce zaskoczyć swoich gości. Również, aby wszystko było idealne narzeczeni często uczęszczają do szkoły tańca, aby tam podszkolić swoje umiejętności i podczas wesela zaprezentować wspaniałe tango czy też walca angielskiego.

Pierwszy taniec również może zdecydowanie odbiegać od tych tradycyjnych i na przykład Para Młoda zaprezentować może jakiś zabawny układ taneczny, który wykonany zostanie nawet do kilku piosenek. Wszystko jednak zależy od pomysłowości i umiejętności przyszłych małżonków.